Lara Croft Tomb raider The Angel of Darkness

6. září 2009 v 16:42 | Vilém |  Tomb raider T.A.o.D.
Obviněná z vraždy svého bývalého učitele, Wernera Von Croye, je Lara přinucena se skrývat. Sledujíce poznámky napsané v deníku Von Croyem, Lara spěchá, aby získala pět utajených maleb, dříve než tajná organizace, jejímž konečným cílem je světová nadvláda a nesmrtelnost, s pomocí starověké biblické rasy známé jako Nephilim.
Pieter Van Eckhardt je hlavní padouch hry Tomb Raider: Angel of Darkness. Obyčejný alchymista 15 století, který byl kontaktován za svého smrtelného života Nephilimem a uzavřel s ním krvavou dohodu výměnou za nesmrtelnost. Byl pověřen vytvořením mocné zbraně, známe jako Sanglyph (doslova 'krvavý-kámen'). Aby uchoval Sanglyph v bezpečí, rozdělil jej Eckhardt do pěti částí a schoval každou část za jednu z pěti maleb, které vytvořil.
Postupem času, v Eckhardtovi stále více rostla síla a moc, a nakonec ze skupiny známé jako Cabal, vybral čtyři jedince, které spojovala stejná touha, být nesmrtelný. Aby dosáhli této nesmrtelnosti, se Cabal připravoval vzkřísit an vyhynulou rasu známou jako Nephilim (the výsledek vztahů mezi padlými anděly a lidmi). Eckhardt věřil, že použitím Nephilim, by mohl dosáhnout nesmrtelnosti a nakonec, vládnout nadevším. Avšak, řád, který rozštěpil Řád templářů v 15 století nazývaný Lux Veritatis (Latinsky 'Světlo pravdy') byl schopen zhatit Eckhardtovy plány. Lux Veritatis získal tři starověké zbraně světla, nazývané Úlomky amuletu. Vedeni Bratrem Obscurou, je použili, aby zapečetili Eckhardta v hluboké jámě. pečeť na Eckhardtovi by mohla vydržet pouze, když se tři Úlomky amuletu spojí. Bratr Obscura, který zabavil pět maleb, které obsahovaly části Sanglyphu a přemaloval původní odporné kresby, novými náboženskými kresbami. Tyto byly ukryty po celé Evropě v místech známé pouze Lux Veritatis a byly pokřtěny jako Obscurovy obrazy. Byly vytvořeny kopie každé z nich a byly označovány jako Obscurovy rytiny. Každá rytina obsahuje zakódovanou mapu k místu s orginální malbou.
V roce 1945, se něco stalo a jeden ze střepů se oddělil od dalších dvou. Eckhardt unikl z jámy a slíbil pomstu Lux Veritatis, pak zakládá oživený Cabal mimo Prahu. Nový Cabal se stal oddaný k lovu jakýchkoliv členů Lux Veritatis. Eckhardtovi se také podařilo získat amulet od Lux Veritatis. Ukryl tyto střepy v jeho staré laboratoři, hluboko pod zemí, pod Strahovem, velitelstvím Cabalu. Eckhardt a Cabal se vydali znovu získat pět Obscurových obrazů, k tomu, aby získali Sanglyph. Než Lara pronikla do spiknutí, Cabal již získal tři z pěti obrazů. Eckhardt pak pronajal Wernera Von Croye, aby našel poslední dva; Von Croy se dozvěděl o umístění čtvrté malby, pod Louvre, z Obscurovych rytin, ale nikdy neinformoval Eckhardta. Von Croy pak chtěl požádat Laru Croft, aby mu pomáhala při nalezení obrazů, krátce před jeho vraždou.
Lara našla dva zbývající obrazy v Paříži a Praze, ačkoli je Eckhardt získal od ní před návratem do jeho staré laboratoře, kde začal s oživováním rasy Nephilim. Cabal získal poslední vzorek Nephilim z Turecka: tělo Nephilim, které bylo pojmenované " Sleeper". Během závěrečné konfrontace s Larou, začíná Eckhardt proces oživování Sleepera. Bojuje s Larou používajíce Sanglyph, ale nakonec je zabit Karlem, jeho pravou rukou, který bodá Eckhardta třetím střepem amuletu. Karel zjistil že, je sám posledním žijícím Nephilimem, a že všichni lidé kteří pomohli Laře, zemřeli jeho rukou proto, aby unikli zničení Sleeperem. On pak nabízí Larě šanci připojit se k němu v jeho zmrtvýchvstání. Lara odmítá, a rozhodne se vše ukončit použitím Sanglyphu na Sleepera, čímž zničí jeho i Karla.

Zdroj: Wiki
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nakala153 nakala153 | Web | 26. září 2012 v 16:52 | Reagovat

Ale jo, proč ne....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama